SEO pro-
сування
у ТОП-3 G O O G L E
Отримати безкоштовну
SEO консультацію по Вашому сайту
Просування
01/
Створити нові канали продажів,
сформувати додаткові джерела клієнтів.
02/
Залучати максимально цільовий трафік
отримувати більше замовлень та прибутку.
03/
Збільшити впізнаваність бренду
підвищити загальну видимість у пошукових системах.
04/
Допрацювати технічну частину сайту
поліпшити поведінкові фактори.
05/
Підвищити якість контенту
сформувати образ експерта у своїй ніші.
06/
Отримати стабільне джерело замовлень
результати просування зберігаються на довго.
Навіщо вашому сайту SEO?
5 фактів про SAiT.UA
ми підберемо оптимальне рішення для вашого бізнесу
починаючи з 2004
у темі створення та SEO-просування сайтів
клієнти
з України та 14 країн світу
200+
успішних реалізованих проектів
просуваємо сайти
у темі створення та SEO-просування сайтів
4-10
фахівців
працюють над вашим проектом
Етапи просування вашого сайту
Для досягнення успішного результату слід виконати наступні етапи просування сайту у пошуковій системі.
1. Аудит обраної ніші та конкурентів
Формується список ТОП-конкурентів у пошуковій видачі. Проводиться перевірка веб-ресурсів за ключовими критеріями. Здійснюється аналіз отриманих даних. Формується перелік пріоритетних напрямів максимальної ефективності ресурсу.
2. Розробка ефективної стратегії просування
На основі темпу зростання обраної ніші, напряму розвитку веб-ресурсу та даних конкурентів складається стратегія просування інтернет-майданчика у пошуковій системі. Визначаються точки зростання, формуються цільові показники.
3. Комплексний технічний аудит
Проводиться алгоритм дій, спрямований на виявлення та виправлення технічних помилок, що заважають SEO-просування сайту в ТОП пошукових системах. Наприклад, продуктивність веб-ресурсу, зовнішній вигляд у різних браузерах, ефективність мета-тегів.
4. Вибір цільових запитів для просування
Вибираються ключові слова, які клієнти можуть використовувати для пошуку ваших товарів або послуг. Формується перелік основних запитів для просування сайту у пошукових системах.
5. Розподіл запитів на сторінки
Ключові слова розбиваються на розділи та категорії (кластеризація запитів) та формується семантичне ядро. Групи комерційних та інформаційних запитів підбираються під цільові сторінки веб-майданчика з їх подальшим розміщенням у текстовому контенті.
6. Побудова правильної структури сайту
Формується оптимальна структура ресурсу, комфортна для відвідувачів, здатна вирішити його проблему у процесі пошуку інформації. Визначається необхідна кількість посадкових сторінок. За потреби розробляються та впроваджуються доповнення.
7. Налаштування web-аналітики та конверсій
Здійснюється інсталяція Google Analytics на сайті. Налаштовується веб-аналітика та відстеження конверсій. На основі отриманих даних визначається ефективність ресурсу та виконаних робіт.
8. Підготовка мета-тегів для роботи з контентом
Якщо ви вирішили замовити пошукове просування сайтів у студії SAIT.UA, фахівці на базі семантичного ядра складуть мета-теги Title, Description, заголовки Н1, підзаголовки Н2 та Н3. Готовий список мета-тегів використовується для подальшого SEO-просування та оптимізації інтернет-майданчика.
9. Внутрішня оптимізація сайту
Здійснюється пошук та видалення битих посилань. Проводиться перевірка швидкості завантаження сторінок. Додаються оптимально прописані файли robots.txt та sitemap.xml. Виконується перевірка оптимізації сторінок для підвищення їх індексації у пошукових системах.
10. Складання контент-плану та написання SEO-текстів
Оптимізація та розкручування сайту включає аналіз структури, текстового наповнення та заголовків сторінок веб-майданчика. Створюється технічне завдання для копірайтера, готується план перелінування сторінок. Здійснюється перевірка текстів, у тому числі на їх сприйняття пошуковою системою.
11. Закупівля якісних вічних зовнішніх посилань
Створюється анкор-лист, виконується нарощування профілю посилання на якісних ресурсах-донорах. Посилання на інтернет-майданчик клієнта публікуються з тематичним контентом для привернення уваги до цільової аудиторії. Використовуються безпечні методи зовнішньої оптимізації сайтів та їхнього просування.
12. Поліпшення юзабіліті та поведінкових факторів
Доопрацьовується дизайн майданчика, веб-ресурс адаптується до різних мобільних пристроїв. Оптимізується простота та доступність оформлення онлайн-замовлення. Сайт чи окремі цільові сторінки вдосконалюються для підвищення ефективності.
Від чого залежить вартість просування сайту
Від тематики просування
вашого сайту
у темі створення та SEO-
просування сайтів
Від поточної ситуації
вашого сайту
Від регіонів
просування
Від кількості
сторінок, що
просуваються
Від цілей
та термінів
Розрахуйте вартість
SEO Вашого проекту
Важливо! Наведемо вам 4 приклади вартості
Невеликий сайт-візитівка
20 сторінок
Регіон просування
Львів
Тематика
Косметологія
Вартість на місяць
12 000 грн.
Корпоративний сайт послуг
100 сторінок
Регіон просування
Україна
Тематика
Кухні на замовлення
Вартість на місяць
20 000 грн.
Інтернет-магазин
1000 сторінок
Регіон просування
Україна
Тематика
Дитячий одяг
Вартість на місяць
20 000 грн.
Інтернет-портал
100 000+ сторінок
Регіон просування
Україна
Тематика
Заміська нерухомість
Вартість на місяць
40 000 грн.
Мінімальна вартість просування
сайту в нашій студії
це зумовлено тим, що над проектом має працювати щонайменше 4 особи.
Мінімальна кількість витрачених годин 25 на місяць, щоб ваш сайт не просто показав динаміку в позиціях, але й потрапив у ТОП-10, щоб отримувати трафік, замовлення та клієнти.
Отримати безкоштовну
SEO консультацію по Вашому сайту
Інструменти, якими ми працюємо
Команда проекту
Павло
Шульга
Co-founder SAiT.UA
Катерина
Данюк
Виконавчий директор
Катерина
Разумова (Москаленко)
Технічний директор
Сергій
Болінчук
Web-розробник
Анна
Прохоренко
Project менеджер
Володимир
Андрусик
Керівник відділу продажу
Іван
Псюк
SEO-фахівець, відділ підтримки
Аліна
Опаневич
SEO-фахівець, відділ підтримки
Антон
Гордієнко
SEO-фахівець, відділ підтримки
Ірина
Шумейко
Контент-менеджер
Олексій
Коханцев
SEO-фахівець
Костянтин
Чернецов
Менеджер по роботі з клієнтами
Богдан
Пелих
Менеджер по роботі з клієнтами
Василь
Хабинець
Менеджер по роботі з клієнтами
Богдан
Каскеев
Менеджер по роботі з клієнтами
Марія
Хабинець
SEO-фахівець, відділ підтримки
Василь
Мошик
SEO-фахівець
Питання-відповідь
Як замовити SEO просування сайту?
Щоб замовити СЕО просування сайту в пошукових системах, зателефонуйте нам за вказаними телефонами або залиште онлайн-заявку. Наш фахівець проконсультує вас по темі і відповість на всі питання. Озвучить попередній план робіт та розрахує орієнтовну вартість просування, відштовхуючись від поставлених вами цілей.
Кому необхідне SEO-просування сайту?
СЕО-просування – пошукова оптимізація, розрахована на довгострокову перспективу. Тому замовити цю послугу є актуальним для бізнесменів, які хочуть реалізовувати свої товари та послуги в мережі. Також SEO-просування сайту в ТОП 10 актуальне для інформаційних та новинних порталів, а також ресурсів, які прагнуть розширюватись та масштабуватись.
Для яких типів сайтів підходить пошукове просування?
SEO - ефективний інструмент просування інтернет-магазинів, сайтів різноспрямованих та спеціалізованих послуг, інформаційних веб-порталів, блогів, каталогів та онлайн-журналів. Завдяки своїй універсальності та гнучкості, СЕО-оптимізація легко адаптується під унікальні особливості будь-якого онлайн-ресурсу та ніші.
Для яких платформ/CMS-систем можливо SEO?
Фахівці нашої компанії здійснюють просування та розкрутку сайтів з використанням усіх сучасних CMS-систем та платформ. Наприклад, MODx, Opencart, Wordpress, Joomla, CS Cart та ін.
Коли з'являться перші результати СЕО?
Орієнтовні терміни просування обговорюються з кожним клієнтом індивідуально. Тривалість та ефективність комплексного SEO-просування сайтів, а також його ціна залежить від низки факторів. Замовити розкручування та побачити перші результати можна в період від 1 до 4 місяців. Оскільки SEO-просування — тривалий процес, поліпшення нарощуватимуться поступово.
Чи даєте гарантію на пошукове просування?
Поняття просування сайту із гарантією не існує. Ми аналізуємо поточний стан ресурсу, оцінюємо конкурентів у вибраній ніші, складаємо детальний план робіт. На основі всіх отриманих даних можна спрогнозувати подальший результат. Однак, на результат просування можуть впливати безліч внутрішніх та зовнішніх факторів.
Чи можна прискорити процес просування?
Ми цінуємо свою репутацію і не використовуємо «прискорених» методів просування, щоб уникнути попадання сайту під фільтр, вийти з якого практично неможливо. Швидкість оптимізації веб-ресурсу та його підняття в ТОП пошукових систем — індивідуальний процес.
Як я можу відслідковувати результати вашої роботи?
Замовивши СЕО-просування сайту, ви на кожному етапі отримуватимете від наших фахівців докладний звіт, до якого входять: усі зроблені роботи, позиції в пошукових системах, дані про трафік та поведінку користувачів на поточний момент, план робіт на наступний місяць та багато іншого.
Навіщо просувати сайт, якщо він уже у ТОПі?
Знаходження сайту в ТОПі - привілей, який потребує регулярної підтримки. Якщо не проводити регулярні роботи з підтримки лідируючих позицій у пошукових системах, веб-ресурс може втратити місце в ТОПі, конверсію, а в результаті і прибуток. Більше того, замовити СЕО просування сайту актуально для розширення списку запитів, що призведе до збільшення органічного трафіку, підвищення прибутковості та інших позитивних результатів.
Від творця
SEO – простий та ефективний спосіб отримувати клієнтів із пошукових систем практично безкоштовно. І застосувати його під силу кожному.
Протягом останніх 10 років до мене зверталася неймовірна кількість людей, які були розчаровані роботою некомпетентних сеошників. Я вирішив зруйнувати цю безглузду схему викачування грошей і розкрити всі секрети просування. На курсах Академії SEO ви отримаєте чіткий покроковий план, який дозволить лише за 2-3 місяці в рази збільшити прибуток із сайту. Вкладіть цей час у свій бізнес.
SEO просування сайтів

Переваги SEO

СЕО — ефективний комплекс дій, націлений на внутрішню та зовнішню оптимізацію сайту з метою підняття його позицій у пошукових системах. Іншими словами, SEO просування сприяє підвищенню видимості веб-ресурсу для цільової аудиторії. Це один із найефективніших способів просування бізнесу в онлайн-мережі.

SEO-просування сайту варто замовити через низку незаперечних переваг:

 1. Підвищує конверсію. Пошукова та внутрішня оптимізація, а також покращення функціоналу, юзабіліті та наповнення сайту дозволяють не просто привести потенційного клієнта на веб-ресурс, а активізувати його здійснити необхідні дії. Як результат — замовити послугу, зробити покупку, оформити передплату та ін.
 2. Зберігає результат на тривалий термін. СЕО є довгостроковою інвестицією у розвиток бізнесу. Навіть після припинення просування онлайн-ресурсу, позитивний результат збережеться на багато місяців і навіть років, доки існує сайт.
 3. Підвищує довіру до бренду. SEO не використовує нав'язливу рекламу, яка викликає лише роздратування. Його головна мета – відповісти на конкретне запитання користувача, тим самим задовольнити його бажання чи потребу.
 4. Доступна ціна. Замовити просування сайтів у ТОП буде значно вигідніше за вартістю порівняно з тією ж контекстною рекламою. За один клік у контексті вам доведеться заплатити в десятки разів більше, ніж під час пошукової оптимізації.

Чому варто замовити SEO-оптимізацію у нас?

Зростання позицій, трафіку, замовлень

Ми працюємо лише за перевіреними та на 100% чистими методами просування, які забезпечують тривалу видимість ресурсу у ТОПі пошукових систем без ризику попадання в бан. Якщо замовити пошукове просування сайту у нас, ви отримуєте планомірне зростання органічного трафіку та кількості клієнтів у довгостроковій перспективі.

Економія часу та ресурсів

Ви інвестуєте гроші лише у корисне розкручування вашого інтернет-майданчика. Всі роботи спрямовані на те, щоб зробити перебування користувача на веб-ресурсі максимально корисним та вигідним. Поліпшення якості розміщеної інформації, усунення технічних помилок, підвищення юзабіліті — все це позитивно відбивається на поведінкових чинниках потенційного клієнта та конверсії.

Команда досвідчених фахівців

Над кожним проектом працює наша команда кваліфікованих фахівців із багатим практичним досвідом у просуванні сайтів різних тематик. Ми ретельно аналізуємо ефективність виконаної роботи та готові реалізувати всі знання для створення дієвої стратегії просування для вашого інтернет-ресурсу.

Як відбувається процес роботи над сайтом?

СЕО-просування та оптимізація сайтів нашими спеціалістами здійснюється за наступним алгоритмом:

 1. Онлайн-зустріч з клієнтом для визначення цілей просування.
 2. Підготовка комерційної пропозиції щодо оптимізації.
 3. Узгодження необхідних проектних робіт.
 4. Внесення оплати.
 5. Розробка повного плану робіт та узгодження з клієнтом.
 6. Робота над проектом.
 7. Надання щомісячного звіту про виконані роботи з пошукової оптимізації.