SEO просування служби таксі

Дізнайтеся вартість
SEO Вашого проекту

 

 

Популярність продажів товарів та послуг в інтернеті розвивається великими темпами. Щодня створюються нові сайти різних напрямків, і служби таксі не є винятком.

Для успішної роботи сайту таксі не обійтися без його розкручування та подальшого просування. SEO - це комплекс заходів, спрямований на збільшення відвідуваності майданчика з пошукових систем, а також покращення показників конверсії.

 

Без продуманої стратегії просування служби таксі можна загубитися серед конкурентів, і потенційні клієнти так і не знайдуть вашої компанії.

 

 

Чому сайту таксі необхідне SEO просування

Просування служби таксі необхідне для того, щоб у пошуку Google сайт видавався у ТОП результатів видачі за певними запитами. Якщо користувач шукає такі послуги в пошуковій системі, він насамперед вивчатиме пропозиції тих компаній, які знаходяться на верхніх позиціях. Завдання SEO – підвищити ймовірність того, що потенційний замовник перейде саме на вашу сторінку. Щоб це сталося, потрібно замовити просування служби таксі.

Якщо сайт знаходиться в ТОПі, на нього буде переходити все більше користувачів. Вони вивчатимуть доступні пропозиції та звертатимуться до тієї компанії, яка їм припала до душі. За допомогою SEO фотостудія зможе розповісти потенційним клієнтам про доступні тематичні об'єкти, а фотограф – про можливі стилі зйомки. І тим самим збільшити кількість замовлень.

Особливості SEO у сфері таксі

Для покращення позицій сайту необхідно використовувати цілий спектр прийомів та спеціальних рішень. SEO-фахівець допоможе при розкручуванні послуг таксі підібрати оптимальні для просування ключові слова. Він визначить, де, як і в якому відсотковому співвідношенні їх розмістити, щоб отриманий контент подобався не лише пошуковим системам, а й користувачам. SEO-студія SAIT.UA має великий досвід у просуванні сайтів різної спрямованості, у тому числі служб таксі. На основі нашого досвіду, аналізу ніші та конкурентів ми підберемо оптимальну стратегію розкрутки проекту.

Етапи SEO просування таксі
Розкрутка та просування сайту таксі проводиться у кілька етапів.
Аналіз конкурентного середовища
Пошук помилок на сайті
Підбір запитів
Вибудовування структури
Контент наповнення
Работа з мега-тегами
Розміщення релевантних зовнішніх посилань
Детальніше про SEO просування служби таксі
Так як ваші конкуренти не стоять на місці, намагаються вивести свій сайт у ТОП видачі, необхідно постійно моніторити показники та працювати над пошуковою оптимізацією в Google. Тільки так можна не втратити зайнятих позицій та рухатися вперед. SEO – ключовий етап. Це заходи, які дозволять адаптувати ваш ресурс до поточних вимог успішної роботи. Особливу увагу ми приділяємо таким роботам:
SEO аудит сайту
Включає: моніторинг ефективності роботи платформи служби; оцінка поведінки відвідувачів ресурсу та юзабіліті; складання плану заходів щодо покращення.
Внутрішня оптимізація
Усунення дублів сторінок та битих посилань, прискорення завантаження сторінок, налаштування мікророзмітки та інші дії з внутрішнім простором ресурсу, що дозволяє покращити його роботу.
Розміщення зовнішніх посилань
Без цього неможливо конкурувати з іншими службами таксі та вивести свій сайт на топові позиції.
Чому саме в компанії SAIT.UA потрібно замовити SEO просування

Ми знаємо точно, як розкрутити інтернет майданчик служби таксі та вивести його у ТОП. Кейси, які мають наші фахівці, дозволяють вирішувати питання будь-якої складності, спираючись на успішний досвід. Ми використовуємо лише білі методи, що дозволяє досягти максимального результату без ризику. З нами ви отримаєте такі переваги:

Наші клієнти отримують:
зростання позицій та покращення видимості сайту в пошуковій видачі;
залучення цільового трафіку, зацікавленого у послугах;
покращення якості ресурсу;
підвищення відсотка конверсії та кількості замовлень.
Дізнайтеся вартість
SEO Вашого проекту