SEO просування сайту стоматології

Отримати безкоштовну
SEO консультацію по Вашому сайту

SEO просування сайту стоматології

Розкрутка сайту в інтернеті – один із найкращих способів збільшити доходи будь-якого бізнесу. Як стоматолог, ви знаєте, що присутність в онлайн-сфері відіграє велику роль, і SEO просування стоматології – один із найефективніших методів залучити максимальну кількість пацієнтів.

Інвестуючи в просування сайту стоматологічної клініки, ви отримуєте гарантію, що люди зможуть знайти вас, коли їм знадобляться стоматологічні послуги, і зробити це швидко.

З SEO просуванням стоматології ви отримаєте цільовий трафік за мінімальних вкладень.

 

 

Чому розкручування стоматологічної клініки важливе?

Метою SEO просування стоматологічної клініки є підвищення видимості вашого сайту та його позицій у пошуковій системі – але чому це так важливо?

При пошуку нового стоматолога в Інтернеті 75% людей ніколи не перегортають далі першої сторінки пошуку Google. Веб-ресурси в ТОПі викликають більше довіри у потенційних клієнтів, і саме до них вони надалі звертаються для лікування зубів.

Найпереконливішим аргументом на підтримку SEO розкрутки сайту стоматології є той факт, що це дієвий метод для залучення нових відвідувачів. Але це ще не все!

Слід пам'ятати, що SEO – це основа сучасної стратегії онлайн-маркетингу для стоматологічних клінік. Якщо ви хочете збільшити потік відвідувачів та прибуток із ведення цього бізнесу, однозначно варто замовити послуги оптимізації сайту стоматологічного кабінету.

Особливості SEO просування стоматології
Будь-яка галузь бізнесу має низку особливостей, у тому числі приватний стоматологічний кабінет. Його оптимізація має такі нюанси:
  • Особливості SEO просування стоматології. Велика конкуренція. Стоматологій багато, у будь-якому мікрорайоні міста по 2-3 точно є. Отже роботу над пошуковою оптимізацією потрібно виконувати дуже ретельно.Місцеве SEO.

  • Стоматологія – це область офлайн-послуг. Для будь-якої такої точки важливо розробити стратегію розкручування з урахуванням правил локальної розкручування.

  • Грамотність інформації на веб-сайті. Просування стоматології в інтернеті – це та ситуація, в якій якість набагато важливіша за кількість. Тексти потрібно робити змістовними та максимально експертними.
Етапи просування стоматологічної клініки
Якщо ви стоматолог, то ви знаєте, що інтернет-маркетинг відіграє важливу роль для вашого бізнесу. Адже потрібно залучати не лише тих клієнтів, хто мешкає поблизу і бачить ваш приватний кабінет, проходячи вулицею. Потрібно розширювати свій бізнес і розповісти про послуги, що надаються тим, хто шукає їх в Інтернеті. Для цього до грамотного просування сайту стоматології входять такі етапи:
1. Проведення аналізу конкурентів у пошукових системах
2. Підбір семантичного ядра та складання мета-тегів
3. Розробка зручної структури, яка б оптимізувати всі групи запитів
4. Написання текстового контенту та його оформлення на сторінках
5. Покращення зручності сайту та навігації
6. Технічні доопрацювання
7. Оптимізація лінк-профілю
Що входить у розкручування стоматології?
Для залучення клієнтів до стоматологічної клініки SEO має включати:
Локальне просування
Щоб розкрутити стоматологію, потрібно розвивати обліковий запис у Google My Business, вказувати топоніми в контенті на сторінках, розміщувати посилання на місцевих сайтах-донорах.
Створення тематичного блогу із актуальним контентом.
У кожній із статей важливо згадувати необхідність звернення до стоматологічної клініки.
Удосконалення технічних моментів та юзабіліті.
Користувачам має бути зручно взаємодіяти із сайтом: все інтуїтивно зрозуміло та просто.
Чому варто вибрати seo-студію sait.ua?

Розуміння та реалізація ефективної стратегії SEO може значно покращити охоплення вашої стоматологічної клініки. Це може забезпечити більшу видимість, довіру, трафік, кращий брендинг, репутацію та більш високу рентабельність інвестицій. Якщо ви хочете досягти такого зростання вашого бізнесу, замовте послуги в агентстві sait.ua.

З нами ви отримаєте зростання:
Позицій у видачі Google
Трафік з органічної видачі
Відсотка конверсії
Кількість заявок
Прибутку
Отримати безкоштовну
SEO консультацію по Вашому сайту