SEO-просування сайту фітнес-клубу

Дізнайтеся вартість
SEO Вашого проекту

Якщо у вас є своя фітнес студія, необхідно замислитись над тим, як збільшити кількість клієнтів та відвідувачів. Допоможе в цьому сайт, а точніше не тільки його наявність, а й просування пошукової системи Google. SEO спортивних клубів має свої особливості, правила та потребує певних знань.

 

Замовивши послугу просування фітнес клубу в досвідченій SEO-студії, ви можете бути впевнені, що всі нюанси будуть враховані.

Навіщо фітнес клубу СЕО просування

Що таке розкручування фітнес клубу? Насамперед, це залучення клієнтів із пошукових систем. За допомогою SEO ви підвищуєте позиції сайту в Google, а значить, підвищуєте шанс того, що він буде помічений зацікавленим користувачем. Крім того, за допомогою розкручування спортивного клубу можна покращити якість сайту, зробити його зручним, корисним та експертним. Це позитивно впливає формування довірчих відносин із клієнтом і підвищує відсоток конверсії.

Особливості СЕО просування фітнес клубу

Фітнес-студії або спортивні клуби відносяться до типів сайтів, які впливають на життя людини. У посібнику Google такі ресурси називають YMYL. При ранжируванні пошукові роботи особливо ретельно оцінюють їхній контент. Тому SEO-просування фітнес клубу має включати опрацювання так званих E-A-T факторів, тобто фахівцю необхідно довести експертність, достовірність і авторитетність компанії.

Також при розкручуванні сайту спортивного клубу в інтернеті потрібно враховувати географічне розташування компанії.

Етапи розкручування сайту фітнес студії
SEO просування спортивного клубу включає:
1. Аналіз ніші, цільової аудиторії та конкурентів
2. Оцінка технічного стану ресурсу та пошук помилок
3. Добір ключових запитів для подальшої оптимізації
4. Розробка зручної структури сайту
5. Створення оптимізованого контенту для заповнення сторінок
6. Поліпшення поведінкових факторів та зручності сторінок
7. Розміщення зовнішніх посилань для залучення додаткового трафіку
Що ще входить до послуг SEO сайту фітнес клубу
СЕО просування сайту фітнес послуг також включає:
Просування на Google-картах
Багато користувачів шукають спортивні клуби не тільки в результатах видачі Google, а й на картах. Наші фахівці складають рекомендації щодо покращення ефективності облікового запису в Google Мій бізнес.
Складання SEO-стратегії
Це один із перших етапів роботи з сайтом спортивного клубу. Для його реалізації необхідно оцінити конкурентів, які зараз знаходяться в ТОПі, і порівняти показники з ресурсом, що просувається.
Розширення структури
Якщо на сайті на даний момент не передбачені посадкові сторінки під всі групи сторінок, що просуваються, фахівці SEO-студії SAIT.UA запропонують кращі варіанти розширення структури.
Чому варто замовити SEO фітнес студії в агенції SAIT.UA

У відвідувача сайту має сформуватися максимально повноцінне розуміння обсягу та якості послуг у фітнес студії. Тобто, після перегляду інформації, він має абсолютно точно зрозуміти, що ця компанія краща, ніж інші, чому саме від відвідування цього центру не можна відмовитися в жодному разі. Фахівці нашої SEO-студії знають багато тонкощів та нюансів, які дозволять зробити ресурс привабливим як для користувачів, так і для пошукових роботів Google.

З нами ви отримаєте:
Зростання позицій у Google за цільовими запитами;
Збільшення кількості переходів зацікавлених користувачів;
Поліпшення якості ресурсу як з технічної, так і з інформаційної точки зору;
Зростання конверсії та кількості заявок на послуги фітнесу.
Дізнайтеся вартість
SEO Вашого проекту