SEO-просування інтернет-магазину музичних інструментів

Дізнайтеся вартість
SEO Вашого проекту

Навчання дітей та дорослих грі на музичних інструментах вже багато років не втрачає своєї популярності. Кількість навчальних закладів та приватних репетиторів, які навчають грі на різних інструментах, не зменшується, а лише зростає. Відповідно попит на музичні інструменти прямо пропорційний цій тенденції, і бізнес у цій сфері має перспективи. Інтернет-магазин дає можливість розширення географії своєї цільової аудиторії, збільшити її у багато разів. Але розкручування музичного магазину можливе з використанням інструментів інтернет-маркетингу.

 


Просування бізнесу музичних інструментів в Інтернет є вкрай важливим і необхідним.

Чому необхідне SEO-просування для магазину музичних інструментів

Якщо дуже стисло, – для максимального збільшення прибутку музичного магазину. Для звичайного магазину вибирають приміщення у людному місці. Роблять гарну вітрину, яка привертає увагу, несе інформацію про групу товарів і чекають, доки людина побачить – зайде – купить. В інтернет-бізнесі все інакше. Красива вітрина залишиться непоміченою, без спрямування людей до вашого магазину. По суті SEO оптимізація і полягає в тому, щоб всі стежки, алеї, дороги направити саме до потрібного місця, на потрібну сторінку, у ваш магазин музичних інструментів. Потенційний покупець шукає саме ваш товар у пошукових запитах та завдання фахівця з SEO просування допомогти покупцеві знайти цей товар на сторінці вашого магазину. Тому багато власників інтернет-магазинів вирішують замовити послугу просування магазину музичних інструментів у агенції SAIT.UA, та гарантовано отримати своїх покупців до інтернет-магазину.

Особливості SEO просування сайту магазину музичних інструментів
Для успішного просування бізнесу музичних інструментів в Інтернеті потрібний комплекс заходів.

Саме комплексний підхід дозволить максимально швидко та ефективно досягти результату. Музичний магазин має свою цільову аудиторію. Відповідно необхідно розуміти, хто є цільовою аудиторією, на які групи можна розділити цільову аудиторію.Ці групи можуть використовувати різні джерела для отримання інформації, використовувати різні сайти. Потрібно це враховувати та користуватися. Наприклад, якщо магазин продає діджейські системи, розміщувати зовнішні посилання на цю категорію необхідно на тих сайтах, де більшість користувачів - молодь, знайома з електронною музикою. Таким чином, можна не тільки ефективно просуватися в ТОП пошукових систем, а й залучати додатковий цільовий трафік зі сторонніх майданчиків. Важливо розуміти, хто є основною цільовою аудиторією, хто може бути непрямою. Відповідно до цього, розробляється подальша стратегія просування.

Етапи просування музичного магазину
Просування сайту можна розділити на такі основні етапи:
1. Визначення цільової аудиторії та аналіз конкуруючих сайтів
2. Підбір запитів для просування залежно від асортименту
3. Побудова структури ресурсу
4. Наповнення сайту контентом: комерційними текстами, статтями у блозі, описом товарів
5. Заповнення мета-тегів Title, Description та заголовків H1
6. Складання ТЗ для виправлення технічних помилок
7. Розміщення якісних зовнішніх посилань
Що входить у SEO-просування магазину музичних інструментів
Основними етапами SEO-оптимізації інтернет-магазину музичних інструментів є:
Внутрішній аудит сайту, аналіз конкурентного середовища.
На цьому етапі проводиться аналіз показників сайту за допомогою спеціальних програм Googlе Analytics та Google Serch Console. Проводиться пошук SEO помилок. Аналізується видимість магазину за запитами різної частотності, моніторять ці показники конкурентів. Визначаються ключові фрази, якими оптимізуються пошукові запити вашого інтернет-магазину музичних інструментів.
Складання семантичного ядра.
Підбираємо ключові запити посадкових сторінок. Складається структура каталогу, підбираються теги для сторінок, що просуваються. Пишуться тексти для блогів, для опису музичних інструментів.
Розробка структури веб-сайту музичного магазину.
Алгоритми пошуку Google постійно вдосконалюються для того, щоб найбільш точно видавати дані до запиту. Тому в структурі сайту мають бути семантичні сторінки, зроблені під максимально можливі та релевантні пошукові запити.
Чому потрібно замовити просування сайту музичних інструментів у SEO-студії SAIT.UA

Робота з просування сайту потребує спеціальних навичок та знань. Компанія SAIT.UA вже має досвідчених спеціалістів у цій сфері, які готові вирішити завдання будь-якої складності. Для того щоб підготувати для даної роботи фахівця, будуть потрібні фінансові та найдорожчі – тимчасові ресурси, тому заручиться підтримкою досвідченого SEO-фахівця вигідно. У результаті ви отримуєте:

Вибравши нашу компанію, ви отримаєте:
Ресурс, здатний ефективно залучати потенційних покупців.
Проведений аудит сайту, виправлення всіх SEO помилок.
Щомісячні звіти про виконану роботу та подальший план підвищення позицій, трафіку та конверсії.
Використання лише білих методів у роботі.
Дізнайтеся вартість
SEO Вашого проекту