SEO просування інтернет магазину книг

Дізнайтеся вартість
SEO Вашого проекту

SEO просування інтернет магазину книг

Для більшості сайтів електронної комерції, включаючи книжкові інтернет-магазини, SEO або оптимізація пошукових систем, є найкращим способом зайняти вище місце в результатах пошуку Google. У порівнянні з іншими маркетинговими стратегіями, SEO забезпечує більш високу окупність інвестицій, проте більшість книжкових інтернет-магазинів не приділяють багато уваги оптимізації пошукових систем.

 

 

 

 

У порівнянні з іншими маркетинговими стратегіями, SEO забезпечує більш високу окупність інвестицій, проте більшість книжкових інтернет-магазинів не приділяють багато уваги оптимізації пошукових систем.

 

 

Навіщо потрібне розкручування інтернет магазину книг?

Пошукові системи часто є найбільшим джерелом трафіку на веб-сайті, тому розуміння, як оптимізувати ресурс для залучення шукачів, є життєво важливим навичкою. Розкрутка інтернет магазину книг є важливою, оскільки вона допомагає вашим онлайн-покупцям отримати найкращий досвід, коли вони відвідують ваш ресурс. Кожен відвідувач заходить на ваш сайт з надією знайти відповідь на питання, вирішення проблеми. Коли ви оптимізуєте ресурс, ви полегшуєте відвідувачам виконання цих завдань.

Після оптимізації сайт стає сприятливішим для вашого бізнесу. Ефективний веб-ресурс може збільшити продаж книг, залучаючи нову цільову аудиторію книгарні та знижуючи витрати наявних маркетингових завдань. При цьому покращуються коефіцієнти конверсії, зменшується потреба у підтримці клієнтів, оскільки в каталозі надається найкраща інформація, надається ясність відвідувачам. У двох словах, SEO відповідає на запитання та пропонує рішення. І це все, що вам потрібно.

Особливості просування книгарні

Книги, тією чи іншою мірою, мають зв'язок із політико-економічною обстановкою в країні. Незважаючи на потужний потік споживачів у мережі Інтернет, у суспільстві спостерігається значний інтерес до книг різного формату:

-        Друкована продукція.

 

-        Аудіокниги.

 

-        Електронні видання книг, у тому числі й тих, що вийшли нещодавно.

 

Для ринку онлайн-продажу книг картина виглядає досить позитивно, тому це лише переконує в правильності вибору ніші. Поступово споживачі залишають стихійні точки, які пропонують почитати з придорожніх прилавків. Онлайн-магазини надають конкурентоспроможні ціни з відмінними умовами організації торгівлі.

 

Книжковий ринок - це один із секторів, де онлайн-продаж однозначно випереджає офлайн за кількістю угод.

Етапи просування інтернет-магазину книг
Сайти магазинів літератури потрапляють у висококонкурентну нішу. Для власників важливими є не тільки позиції, які пошукові системи віддають таким порталам. Трафік та покупки – стоять пріоритетним завданням. Зважаючи на це, стратегія розвитку книгарні включає наступні етапи:
1. Повний аналіз SEO сайту
2. Тематичний аналіз ресурсів конкурентів
3. Обробка цільових запитів
4. Сегментування запитів, визначення семантичного ядра
5. Опрацювання структури сайту
6. Складання покрокового плану просування сайту
7. Встановлення цілей та конверсій, веб-аналітика
8. Поліпшення технічної роботи сайту
9. Генерація контенту, відштовхуючись від ключових запитів
10. Закупівля зовнішніх лінків високої якості
11. Адаптація юзабіліті сайту
Що включає розкрутка сайту електронних книг?
Розвиток інтернет магазину книг включає такі послуги:
Роботи з реалізації алгоритму просування сайту
Створення SEO-оптимізованих текстів
Закупівля та розміщення посилань на інших ресурсах
Чому варто замовити SEO-просування від агентства sait.ua?

Стратегія розвитку книгарні має бути повноцінною. Ми знаємо, як створювати та просувати сайти з нуля, і тому нам доручають завдання різної складності.

Працюючи з SEO-студією sait.ua, ви отримаєте:
Бізнес-стратегії, розроблені безпосередньо під вашу нішу;
Прив'язка бюджету до конкретних завдань;
Робота з найкращими креативними рішеннями;
Зв'язок 24/7 та робота під ключ до бажаного результату!
Дізнайтеся вартість
SEO Вашого проекту