SEO-просування сайту фотографа

Дізнайтеся вартість
SEO Вашого проекту

Розкрутка сайту для фотографа відрізняється від просування інших платформ, має власні правила та особливості, яких необхідно дотримуватись для досягнення поставленої мети.
SEO просування багато хто недооцінює або просто не знає, про всі його переваги. Але це хороша можливість залучити клієнтів і значно підвищити свій дохід, при цьому раціонально вкладаючи гроші.

 

Замовити професійне SEO просування послуг фотографа означає покращити свій сайт і регулярно залучати цільову аудиторію.

Навіщо сайту фотографа СЕО просування

SEO оптимізація сайту фотографа - це не просто гарна назва. Це багатоплановий всебічний підхід до підвищення попиту послуги, до поліпшення доходу роботи. Досвідчені SEO-фахівці розробляють цілу стратегію, щоб ресурс приніс максимум доходу своєму власнику, щоб позиції пошукової видачі Google зростали, як і обсяг цільового трафіку.

 

Якщо сайт знаходиться в ТОПі, на нього буде переходити все більше користувачів. Вони вивчатимуть доступні пропозиції та звертатимуться до тієї компанії, яка їм припала до душі. За допомогою SEO фотостудія зможе розповісти потенційним клієнтам про доступні тематичні об'єкти, а фотограф – про можливі стилі зйомки. І тим самим збільшити кількість замовлень.

Особливості SEO просування сайту фотографа

Як розкрутити сайт фотографа? Необхідно приділити особливу увагу контенту ресурсу. При SEO просуванні не обійтися без прикладів робіт. Слід підібрати реальні фотографії, які могли б залучити користувача, а також розбити їх за групами залежно від тематики, стилю та інших особливостей. При просуванні фотостудії також є тексти. Вони повинні бути унікальні, містити ключові слова і відповідати на всі питання, що цікавлять користувачів.

Враховуючи високу конкуренцію, потрібно орієнтуватися на вдалий досвід інших проектів і переймати хороші рішення. Це допоможе в максимально швидкий термін досягти результатів від SEO оптимізації в Google.

Етапи просування сайту фотографа
Є кілька ключових етапів просування веб-ресурсу фотографа в Інтернеті:
Визначити цільову аудиторію та її потреби;
Проаналізувати показники конкурентів;
Оцінити стан веб-ресурсу фотостудії;
Прописати цільові показники та визначити точки зростання;
Підібрати ключові слова, актуальні для SEO;
Продумати структуру, яка могла б містити всі необхідні просування сторінки;
Створити контент як візуальний, і текстовий;
Виправити технічні помилки ресурсу та покращити юзабіліті;
Розміщувати посилання на зовнішніх майданчиках для популяризації проекту.
Що передбачає оптимізація сайту фотографа
SEO для ресурсу фотографа включає:
Локальне SEO
Не має сенсу просуватися у тому місті, де надати послуги неможливо. Саме тому при розкручуванні сайту фотографа потрібно враховувати географію бізнесу.
Оцінка цільової аудиторії
Наприклад, якщо фотограф спеціалізується на сімейній фотосесії, то основний акцент при оптимізації в Google необхідно робити саме на цю категорію.
Робота над юзабіліті
Сайт фотостудії, звичайно ж, має бути привабливим. Але без зручного інтерфейсу та зрозумілої навігації просунутися у ТОП не вдасться.
Чому вигідно замовити просування сайту фотографа в агентстві SAIT.UA

Досвід фахівців SEO-студії SAIT.UA у просуванні сайтів різної спрямованості величезний. Ми регулярно підвищуємо власну кваліфікацію, проводимо експерименти на власних проектах та ті методики, які дали кращий результат, застосовуємо на сайтах клієнтів.

Наші клієнти отримують:
Вигідні ціни на всі послуги агенції.
План покрокового просування у ТОП.
Щомісячні звіти для відстеження ефективності SEO.
Підвищення позицій, видимості та трафіку.
Зростання конверсії та кількості замовлень фотопослуг.
Дізнайтеся вартість
SEO Вашого проекту