SEO-просування В2В бізнесу

Отримати безкоштовну
SEO консультацію по Вашому сайту

SEO-просування В2В бізнесу

Для успішної бізнес-кампанії дуже важливо заявити про себе широкому колу потенційних клієнтів. У сучасному світі це найефективніше робити за рахунок цифрових технологій. SEO-просування сайтів В2В - найкращий спосіб охоплення більшої частини цільової аудиторії одночасно. І що найголовніше - користувачі самі шукають вас, їм необхідні пропоновані товари і послуги, а значить вони вже практично готові до покупки.

Зробити сайт ефективним з точки зору продажів, і розкрутити його у видачі пошукових систем допоможуть фахівці SEO агентства SAIT.UA.

 

Навіщо потрібно СЕО просування сайту В2В

Щодня мільйони людей шукають товар або послугу в інтернеті. Пошукова система формує сторінки з найбільш підходящими під запит посиланнями і видає їх користувачеві. Далі другої сторінки рідко коли хтось продовжує пошук, тому чим ближче ваша сторінка буде до початку списку, тим більше покупців ви отримаєте. Існує два способи просування b2b сайту в Google:

  • Контекстна реклама;
  • SEO - просування. 

У контекстної реклами є істотний мінус - це її ціна. Аукціонний метод формування вартості за клік призводить до постійного зростання витрат на цей метод розкрутки.
 

SEO-просування сайтів b2b дає змогу домогтися видачі в ТОП пошукової системи за допомогою роботи з внутрішніми і зовнішніми факторами ранжирування. Незважаючи на те, що цей метод займає більше часу, він набагато дешевший і стабільніший. З грамотною оптимізацією сайту B2B бізнесу ви зможете вибудувати потік клієнтів і підвищити маржинальність бізнесу.

Особливості SEO просування В2В бізнесу
Сайти В2В призначені для взаємодії бізнес партнерів між собою. Цільовою аудиторією є фахівці інших компаній, керівники різних рівнів. Це потрібно врахувати і тому просування b2b сайтів має свої особливості:
  • Створення зручної структури та навігації по сайту. У продажах В2В цільова аудиторія має, як правило, відмінне уявлення про продукт. Головне завдання сайту - зробити так, щоб клієнт міг швидко знайти необхідну продукцію і зробити вибір.
  • Робота з комерційними факторами і довірою до компанії. Вона охоплює комплексний підхід до ціноутворення, гнучкі умови замовлення та оплати, особистий кабінет на сайті тощо.
  • Написання експертного контенту. Текст має повною мірою надавати інформацію про продукт або послугу.
Етапи просування просування сайту b2b
У сфері b2b просування сайту проводиться поетапно:
1. Визначити цілі просування, у чому і як вимірюватиметься їхнє досягнення і коли вони будуть досягнуті.
2. Виділити цільову аудиторію, сегментувати її за певними принципами; проаналізувати сайти-конкуренти, які перебувають у ТОПі Google;
3. Зібрати список ключових слів, визначити пріоритетність їх просування;
4. Написати унікальний, оптимізований під запити текст, доповнити його візуальним контентом;
5. Написать уникальный, оптимизированный под запросы текст, дополнить его визуальным контентом;
6. Поліпшити технічні показники веб-ресурсу, виправити помилки, які заважають розкрутці та оформленню замовлення;
7. Розміщувати зовнішні посилання на авторитетних тематичних майданчиках;
8. Відстежувати обрані KPI та регулювати стратегію за необхідності.
Що включає в себе SEO
Займаючись просуванням сайту B2B бізнесу, важливо враховувати такі завдання:
Локальне SEO.
Якщо компанія надає послуги в конкретному регіоні, стратегія оптимізації проєкту має розроблятися з урахуванням цього фактора.
Веб-аналітика.
Усі доопрацювання і поліпшення позитивно позначаються на поведінкових факторах, відсотку конверсії та кількості замовлень.
Контроль показників.
Порівнявши дані до і після, можна оцінити ефективність обраної стратегії і визначити, які розділи потребують доопрацювання.
Чому необхідно замовити послугу в SEO-студії SAIT.UA

Для продажів у будь-якій сфері важливо постійно поповнювати свою воронку продажів за рахунок залучення все нових і нових лідів. Важливі повторні продажі клієнтам, потрібно постійно покращувати свої сервіси, щоб заробляти лояльність партнерів і бути на крок попереду конкурентів.

 

Тому комплексне впровадження рішень, яке розробляють фахівці в цій галузі, принесе користь компанії набагато швидше, ніж самостійна робота.

 

Для просування b2b сайту ціна відіграє важливе значення. Замовити послугу з оптимізації сайту в SEO студії SAIT.UA буде правильним рішенням з економічної точки зору - комплексна робота завжди обходиться дешевше.

З просуванням сайту b2b бізнесу ви отримаєте:
Зростання позицій у видачі Google;
Збільшення трафіку і поліпшення його якості;
Більший відсоток конверсії;
Постійний потік клієнтів з органічної видачі.
Отримати безкоштовну
SEO консультацію по Вашому сайту