SEO-просування магазину жіночого одягу

Дізнайтеся вартість
SEO Вашого проекту

Сайти про моду, будь то інтернет-магазини або просто блоги, потребують SEO так само, як і всі інші. Зрештою, немає кращого способу досягти верхніх позицій у пошукових системах і залишитися там досі. Але чи можете ви оптимізувати сайт про моду так само, як і будь-якого іншого випадкового домену? Ваше почуття обережності, ймовірно, підказує вам, що все не так просто, і це абсолютно правильно.

SEO у сфері моди має свої особливості, з якими вам не доведеться мати справу за оптимізації сайтів з інших ніш. Втративши їх, і ви ризикуєте витратити всі свої зусилля марно!

Сайти в ТОПі пошукових систем одержують у рази більше прибутку. Бажаєте збільшити кількість замовлень? SEO – ефективний спосіб досягти цього.

Навіщо потрібно SEO для бренду жіночого одягу?

SEO для модних брендів має на увазі не тільки оптимізацію рейтингу сторінок результатів пошукових систем, але й допомогу брендам у створенні їхньої ідентичності у цифровому просторі. Підвищення видимості та впізнаваності бренду призведе до зростання продажів, окупності інвестицій та великої кількості клієнтів.

 

 

 

 

 

Особливості просування сайту жіночого одягу
Оптимізація для інтернет-магазину жіночого одягу, на відміну від інших ніш, передбачає наступні етапи:
  • Встановлення контакту з вашими клієнтами на ранній стадії їхнього пошуку. створення спеціального розділу блогу на домашній сторінці та розміщення в ньому посилання на цільовий контент;
  • Визначення "стовпів" вашого контенту, які стануть основою інформації, що надається;
  • Створення контенту, що відповідає комерційним запитам, які шукають потенційні покупці в Google;
  • Оптимізація внутрішніх посилань та перелінкування.
Етапи просування інтернет магазину жіночого одягу
Оптимізація для інтернет-магазину жіночого одягу передбачає роботу над такими пунктами:
1. Аналіз ніші та перевірка суперників
2. Проведення технічного аудиту сайту
3. Збір семантичного ядра
4. Складання структури сайту
5. Створення контенту
6. Розміщення зовнішніх посилань на сторонніх майданчиках
Що входить у SEO-просування жіночого одягу?
Розберемо основні роботи, які входять до оптимізації сайту жіночого одягу:
Оцінка сайтів-конкурентів
Аналіз ніші та перевірка суперників. Потрібно дослідити ресурси зі схожою тематикою, що знаходяться на верхніх позиціях. При цьому важливо враховувати структуру, юзабіліті, показники відвідуваності, розкручування у соціальних мережах. На цьому етапі можна дізнатися, які методи оптимізації є дієвими у ваших головних конкурентів.
Перевірка технічної складової ресурсу
Якщо інтернет-магазин вже існує, слід з'ясувати його нинішній стан та проаналізувати динаміку розвитку за минулий період. На цьому пункті необхідний аналіз актуального положення сайту, кількості ключових фраз, що використовуються, джерел трафіку (якщо такі є). Також варто протестувати сайт на наявність технічних помилок, визначити швидкість завантаження сторінок, з'ясувати, які пошукові системи забезпечують трафік, і чи немає грубих порушень, які можуть сповільнити рух.
Складання семантики та написання контенту
Вибравши найбільшу кількість відповідних ключових слів, можна збільшити трафік. Виходячи із зібраного ядра, потрібно створити або оновити вже наявну структуру. При цьому можливе додавання нових розділів та сторінок каталогу. Контент має бути унікальним та мати максимальну користь для користувачів. Крім того, кожна сторінка повинна бути спрямована на конкретне ключове слово або групу пошукових запитів.
Чому варто вибрати SEO-просування від агентства sait.ua?

Бажаєте збільшити відвідуваність та конверсію завдяки SEO для вашого магазину жіночого одягу? Sait.ua зможе вам допомогти.

Ми маємо великий досвід роботи у просуванні сайтів магазинів жіночого одягу.

Наша SEO-студія пропонує такі рішення:
Маркетингова стратегія, із застосуванням передових у своїй ніші комплексних рішень;
Створення конкурентної стратегії на основі аналізу ніші;
Упорядкування бюджету, відповідно до конкретних бізнес-цілей;
Ефективна взаємодія, плідна співпраця та робота, орієнтована на результат.
Дізнайтеся вартість
SEO Вашого проекту