SEO просування сайту автосалону

Отримати безкоштовну
SEO консультацію по Вашому сайту

SEO просування сайту автосалону

 

Ви займаєтеся бізнесом з продажу нових та вживаних автомобілів різних моделей та марок? Тоді вам просто потрібний сайт. При чому важлива не так його наявність, як грамотна оптимізація та розкручування в пошукових системах. Адже саме там найчастіше користувачі шукають варіанти для покупки авто.

SEO-просування автосалону – спосіб залучити нову аудиторію, розповісти про доступні рішення, умови покупки та схилити відвідувача до здійснення покупки.

Навіщо потрібне просування автосалону в інтернеті?

За даними Google, типовий шлях покупця автомобіля може містити близько 900 цифрових взаємодій. Ці взаємодії можуть бути найрізноманітнішими – від перегляду відео тест-драйвів на YouTube до читання відгуків про місцеві дилерські центри.

Малоймовірно, що сайт автосалону буде єдиним джерелом інформації про все, що потенційний клієнт може захотіти дізнатися про свою покупку. Він, як і споживач будь-якого товару чи послуги, вважає за краще провести достатню кількість досліджень, щоб обрати автомобіль своєї мрії. В ідеалі працювати не лише над розкруткою комерційних сторінок, а й над розвитком блогу та YouTube-каналу – так ви отримаєте більше точок дотику до покупця та підвищите рівень довіри до себе.

Дилерський центр – це місце, куди клієнт приходить, щоб оцінити, проїхати та зрештою придбати свій наступний автомобіль – особисто чи через Інтернет. SEO розкручування автомобільного салону має колосальне значення. Адже якщо вже готова до покупки людина не знайде ваш сайт у результатах пошуку Google, вона піде до конкурентів і ви пропустите продаж.

Особливості просування автомобільних сайтів
Інтернет дозволяє отримати доступ до інформації одночасно про сотні точок, що продають, досліджувати яку можна не виходячи з дому за день-два. Звичні офлайн умови значно обмежують необхідністю їздити в різні райони міста (іноді охоплення території набагато ширше: сусідні області, наприклад). Викладене пояснює підвищений інтерес користувачів до сайтів автомобільної тематики, а також догляд покупців з онлайн в онлайн.

"Спрос порождает предложение", как следствие, сформировалась тематическая ниша, представленная большим числом порталов по заданной тематике. Первая проблема, с которой сталкиваются владельцы сайтов – увеличение конкурентов по бизнесу в поисковой выдаче. Чтобы отличиться от оппонентов, нужно еще на начальном этапе SEO-продвижения автодилеров стремиться к выполнению таких задач:

 

  • максимально точно сформулювати цілі бізнесу;
  • детально вивчати інтереси цільової аудиторії – визначити основні та додаткові напрямки діяльності;
  • шукати можливості для масштабування підприємства за кількістю послуг, що надаються, асортиментом, гарантіями, географією;
  • передбачати можливі онлайн сценарії, щоб отримувати та заміряти конверсію.

Сьогодні покупці віддають перевагу сайтам автосалонів, де надають комплексні послуги, що враховують усі тонкощі покупки.

Етапи просування автомобільного сайту
Не знаєте, як підвищити продаж автомобілів? Тоді SEO-просування сайту автодилера – саме те, що допоможе вирішити проблему. Грамотна оптимізація включає наступні кроки:
1. Розбір веб-ресурсів конкурентів та пошук нових точок зростання
2. Складання плану просування та постановка цілей
3. Підбір та структурування списку ключових слів
4. Написання оптимізованого текстового вмісту
5. Технічні доопрацювання та внутрішня оптимізація
6. Поліпшення карток товарів
7. Побудова плану з нарощування посилального профілю
Що входить у просування сайтів автосалону?
SEO-просування автосалонів - це комплексна робота, яка вимагає:
Підвищення довіри до бренду
Потрібно приділити увагу інформації про компанію, умови співробітництва, кредитування.
Поліпшення технічних параметрів та юзабіліті
Користувачам має бути зручно шукати необхідні автомобілі за заданими параметрами.
Наповнення карток товарів
Крім текстового контенту, важлива наявність фото та відеооглядів.
Чому варто замовити послуги від агентства sait.ua?

SEO-студія sait.ua готова допомогти вам у SEO-просуванні сайту автодилера та виведення його на новий рівень. Наші фахівці мають багатий досвід, необхідні практичні навички та теоретичні знання для розкручування проекту в ТОП. Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб запланувати консультацію або дізнатися більше.

З оптимізацією та розкруткою сайту автомобільної тематики від агентства SAIT.UA ви отримаєте зростання:
Трафіку із видачі Google;
Видимості запитів;
Позицій за цільовими ключовими словами;
Відсотка конверсії;
Кількість продажів.
Отримати безкоштовну
SEO консультацію по Вашому сайту