SEO-просування послуг з озеленення та ландшафтного дизайну

Отримати безкоштовну
SEO консультацію по Вашому сайту

SEO-просування послуг з озеленення та ландшафтного дизайну

Продаж товарів і послуг за допомогою сайтів набирає обертів. Усі знають, що при правильному налаштуванні сайту охоплення цільової аудиторії може бути в рази більшим, ніж пошук клієнтів шляхом роздачі брошур та інших методів зовнішньої реклами.

 

SEO-просування сайту послуг із ландшафтного дизайну - спосіб збільшити кількість замовлень і розповісти про компанію більшій кількості користувачів за менших витрат.

 

Для чого необхідне СЕО просування дизайнеру ландшафту

Просування сайту ландшафтного дизайну дасть змогу збільшити в кілька разів кількість клієнтів для вашої компанії і, отже, збільшити прибуток. Для того щоб сайт постійно поповнював воронку продажів новими клієнтами, необхідне його SEO-просування. Більшість користувачів шукають інформацію про що-небудь через інтернет, не заходячи далі другої сторінки пошукової видачі Google. Якщо ваш сайт наповнений цікавими статтями, в ньому багато корисної інформації, у вас чудові ціни, але про нього не знають потенційні клієнти, - це все даремно. Впоратися з цим допоможе SEO-просування сайту ландшафтного дизайнера.

 

При цьому для досягнення позитивного результату необхідно вкласти деякі ресурси, як часові, так і економічні. Але якщо порівнювати з витратами на контекстну рекламу, то в підсумку економія буде очевидною. До того ж процес просування можна значно прискорити, коли за справу візьметься команда SEO студії SAIT.UA, завдяки досвіду своїх співробітників і методу комплексного підходу.

Які є особливості для SEO просування сайту ландшафтного дизайну
Для сайту компанії, яка обрала сферою діяльності ландшафтний дизайн, seo оптимізація матиме відмінність від, наприклад, оптимізації для В2В. Насамперед особливістю цього проєкту будуть конкуренти.

Необхідно ретельно їх проаналізувати. Якщо у видачі є довідники компаній і дошки оголошень (OLX.ua, IZI.ua, RIA.ua, OBYAVA.ua), варто додати інформацію про свої послуги і там також.

 

У видачі також можуть бути інформаційні сайти з ландшафтного дизайну, які просуваються за такими ж запитами. Вони не є конкурентами в прямому сенсі слова, оскільки не мають на меті отримати економічну вигоду від послуги дизайнера, а просто публікують цікаві матеріали з цієї теми. Але під час розкрутки важливо отримати трафік і за інформаційними запитами, щоб надалі схилити користувача до замовлення послуг.

Які етапи просування необхідно запланувати
Для того, щоб почати будь-який проєкт, необхідно мати план дій, список завдань і послідовність їх вирішення:
1. Підготовчий етап, на якому проводять SEO-аудит і оцінку юзабіліті. Визначаються проблемні місця, з якими доведеться працювати, і складається план дій, визначений у часі.
2. Формування семантичного ядра і структуризація сайту. Необхідно зібрати список запитів, що просуваються. Що стосується сфери ландшафтного дизайну, можна зібрати СЯ окремо для комерційного напряму і окремо на блог.
3. Пошук помилок і проведення доопрацювань технічної частини. Насамперед це стосується файлів, що впливають на індексацію, сторінок-дублів, швидкості завантаження. Налаштувати головне дзеркало й основні редиректи.
4. Поліпшення юзабіліті - перевірка зручності сайту для користувача, працездатність усіх елементів, простота оформлення замовлення.
5. Написання текстів - вони повинні не тільки детально розповідати про послуги ландшафтного дизайнера, а й містити в собі ключові слова, бути унікальними.
6. Додавання відсутніх посадкових сторінок, для оптимізації всього обсягу семантики. Додавання тегів і заголовків.
7. Формування анкор-листа і плану закупівлі зовнішніх посилань для нарощування посилальної маси.
Що включає в себе SEO сайту ландшафтного дизайну
В оптимізацію входить комплекс заходів щодо поліпшення індексації сайту за запитами, для чого проводять роботи одразу в кількох напрямках. Умовно SEO-просування сайту ландшафтного дизайну і послуг з озеленення можна розділити:
Внутрішня оптимізація.
Включає в себе створення контенту та оптимізацію метаданих. Необхідно зацікавити користувачів і сподобатися роботам пошукових систем. Також створення посадкових сторінок, для полегшення пошуку і поліпшення ранжирування.
Технічне доопрацювання.
Це процес перевірки та виправлення всіх недоліків і помилок, які заважають розкрутці.
Оптимізація зовнішніх факторів.
Інформаційна підтримка і всіляке збільшення посилань на сайт, можливо навіть створення окремого контенту для цих цілей.
Чому варто обрати компанію SAIT.UA

Для компанії, що займається ландшафтним дизайном і озелененням, просування сайту необхідне. Оскільки сфера діяльності має сезонний характер, то від швидкого проведення таких робіт залежить значна частка прибутку в сезон. Штат найманих працівників для реалізації цих цілей може вирішити завдання. Але варто врахувати, що час на підбір таких фахівців, їх адаптацію, постановку цілей і завдань підуть час і гроші. І це не рахуючи того, що на розкрутку сайту так само потрібен час.

 

Практика аутсорсингу зараз набуває дедалі більшого поширення. Можна звернутися до компанії, що спеціалізується в цій галузі, яка має вже готову команду.

SEO-студія SAIT.UA:
Пропонує вигідні ціни на SEO-просування сайту ландшафтного дизайну;
Зможе чітко визначити комплекс заходів;
Точно і в строк виконує проєкт оптимізації;
Надає звіти про виконану роботу.
Отримати безкоштовну
SEO консультацію по Вашому сайту