SEO-розкрутка ігрових сайтів

Отримати безкоштовну
SEO консультацію по Вашому сайту

SEO-розкрутка ігрових сайтів

Ігри - це невід'ємна частина сучасного інтернет-простору, тому сайти на ігрову тематику або ж портали з онлайн-іграми є не тільки чудовим ресурсом для хорошого заробітку, а й доволі конкурентною та широкою нішею. Багато хто відпочиває після навчання або роботи за допомогою онлайн-ігор, тому розробка таких сайтів дуже актуальна. Але для того, щоб подібний проєкт приносить прибуток, його також, як і інші інтернет-сайти, потрібно просувати і розкручувати за допомогою СЕО.

 

Щоб відвідувачів, клієнтів і покупців було більше, необхідно використовувати всі можливості інтернет-маркетингу. Саме просування ігрових сайтів в інтернеті за допомогою СЕО-оптимізації дасть можливість залучити людей, а відповідно і підвищити свій дохід (при цьому дохід може йти і безпосередньо від відвідувачів, і від реклами). Однак важливо, щоб цим займалися справжні професіонали, якими і є фахівці SEO-студії SAIT.UA.


 

SEO - метод для залучення відвідувачів і потенційних клієнтів на сайт і, звичайно ж, грошей у вашу кишеню! Не варто сумніватися, адже розкрутка ігрового сайту - це шлях до успіху.

 

Навіщо SEO-просування для ігрового сайту?

EO розкрутка сайту будь-якого магазину, інформаційного або ігрового порталу - це шанс швидко і з тривалим ефектом відвоювати "місце під сонцем" у своїй ніші. Це дасть змогу швидко отримати перших клієнтів, стабільний дохід і планомірний, успішний розвиток вашого проєкту.

 

SEO просування ігрового сайту дає можливість вийти в топ у Google або інших пошукових системах, а також отримати:

  • реальних відвідувачів;
  • популярність;
  • впізнаваність.

При цьому тільки СЕО дає змогу охопити максимальну кількість категорій цільової аудиторії.

Особливості SEO просування для сайтів ігрової тематики
Розкрутка сайту онлайн гри або ж порталу з ігровими послугами за допомогою SEO оптимізації - це комплексна і досить масштабна взаємодія команди фахівців, тому потрібно враховувати не тільки фінансові витрати, а й часові, адже за один день таке питання не вирішується. Якщо говорити про загальні технічні моменти, то концепція розвитку передбачає таке:
  • проведення аудиту сайту;
  • зовнішні та внутрішні маніпуляції з оптимізації ресурсу;
  • робота над і з семантичним ядром;
  • робота над створенням та інтеграцією якісного контенту;
  • робота зі сторонніми зовнішніми ресурсами.

 

І тут важливо враховувати, що в методах розкрутки ігрового сайту є багато важливих нюансів і специфічних відмінностей, які обов'язково потрібно брати до уваги. Наприклад, сайт з онлайн-грою є популярним і водночас висококонкурентним продуктом, тому він може розвиватися і масштабуватися. І це значною мірою впливає на роботу фахівців - потрібне регулярне відстеження змін, коригування стратегії, перепис плану тощо.

Етапи просування ігрового порталу
Наше агентство SAIT.UA працює з величезною кількістю різних маркетингових інструментів і методів розкрутки інтернет-ресурсів. Якщо ж ми беремося за SEO-просування ігрових сайтів у ТОП, то необхідно виконати такі етапи:
1. Конкуренти. Аналіз конкурентів (і прямих, і непрямих) дає змогу "взяти" деякі переваги і ліквідувати наявні проблеми.
2. Семантика. SEO просування здійснюється за допомогою якісного контенту безпосередньо на сайті, а також за допомогою наповнення цього контенту ключовими запитами. Саме з цієї причини важливо зібрати і кластеризувати для подальшого використання семантичне ядро.
3. Контент. Контент під час реалізації SEO просування створювати потрібно не тільки для алгоритмів пошукової системи, а й для користувачів, тому всі тексти мають бути не тільки унікальними та з ключами, а ще й читабельними та корисними, а залежно від типу вашого ігрового сайту це можуть бути новини зі світу ігор, анонси подій, огляди на нові ігри і так далі.
4. Внутрішня оптимізація. Не важливо - це інформаційний сайт, онлайн-гра, чи цілий портал із мережею різноманітних онлайн-ігор - ресурс має працювати правильно. Тому важливо провести оптимізацію: виправлення помилок у коді, усунення дублювання контенту та сторінок, налагодити швидкість завантаження, виставити правильно онлайн-форми та банери (щоб нічого не заважало основній меті користувачів) тощо.
5. Веб-аналітика. Оцінка результатів і поведінкових факторів - важливий етап просування сайту ігрової тематики. Це дає змогу знайти слабкі сторони і поліпшити якість веб-ресурсу.
6. Посилання. Масиви посилань на сторонніх сайтах дають змогу залучити відвідувачів і клієнтів, збільшити трафік і ранжування.
Що включає в себе професійне СЕО-просування сайту з онлайн-іграми?
Выполнить такую масштабную работу в одиночку невозможно, поэтому наша компания SAIT.UA с радостью предлагает свои услуги по раскрутке сайта игровой тематики. Профессиональное SEO-продвижение подразумевает выполнение таких задач:
Локальне і глобальне СЕО.
Ігровий бізнес найчастіше націлений на аудиторію не конкретного міста, а цілої країни або навіть кількох країн. Це необхідно враховувати при побудові SEO-стратегії.
Поліпшення поведінкових факторів.
СЕО-фахівці аналізують вихідні дані та шукають шляхи поліпшення юзабіліті для користувачів.
Робота зі сторонніми майданчиками.
Важливо не тільки розміщення посилань, а й просто згадка компанії або конкретної гри на вашому ресурсі. Це сприяє зростанню трафіку і впізнаваності.
Чому наша компанія - найкращий вибір для просування ігрового сайту?

Усі ці послуги - масштабна робота, що враховує не тільки загальні принципи просування, а й індивідуальні особливості ігрового бізнесу, і безпосередньо вашого веб-ресурсу.

 

Розкрутка ігрового сайту в студії SAIT.UA дасть вам можливість отримати довготривалий і стійкий результат: запустити роботу, підвищити трафік і видимість, збільшити постійний прибуток.

Наші клієнти отримують найвигідніші умови співпраці:
Комплексна робота з повним зануренням у тему та специфіку бізнесу;
На кожен етап є відповідальний фахівець;
Супровід на всіх етапах розвитку;
Доступні та демократичні ціни.
Отримати безкоштовну
SEO консультацію по Вашому сайту